Loredana anuloi koncertet, Mozzik i bën të papriturën - Bota Sot
Loredana anuloi koncertet, Mozzik i bën të papriturën

Bota e Yjeve

Loredana anuloi koncertet, Mozzik i bën të papriturën

Më: 24 maj 2019 Në ora: 00:21
Mozzik dhe Loredana

Loredana e cila ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas lajmit se një çift zviceran e akuzon për vje.dhje, ditën e sotme deklaroi se i ka anuluar koncertet. Reperja sqaroi se tani nuk është momenti i duhur për të festuar me fansat. 

Ndërsa Mozzik nuk ka vendosur që të ndalet. Reperi me produksionin "2 Euro" ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një këngë të re. 

Kënga e re e Mozzik do vijë në bashkëpunim me reperin Dardan i cili është shumë i njohur në Gjermani.

Image

Në foton e fundit Mozzik shfaqet gjatë xhirimeve të klipit në një makinë Ferrari dhe në përshkrim zbulon pak nga teksti i këngës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat