Kendall Jenner një mbretëreshë e festivalit të Kanës! - Bota Sot
Kendall Jenner një mbretëreshë e festivalit të Kanës!

Bota e Yjeve

Kendall Jenner një mbretëreshë e festivalit të Kanës!

Më: 24 maj 2019 Në ora: 08:28
Kendall Jenner

Modelja e njohur, Kendall Jenner ka marr pjesë në gala mbrëmjen amfAR.

E veshur në një fustan ngjyrë rozë të shkurtë, 23 vjeçarja dukej përrallore derisa vuri pah këmbët e gjata seksi dhe trupin shtatgjatë.

Kendall shkëlqej në markën e firmës HM ajo dukej thjeshtë perfekt.

 Ndryshe, Kendall së fundi u bë pjesë e mediave rozë edhe për shkak të ndarjes nga i dashuri i saj, basketbollisti Ben Simmons.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat