Incident-seksi i modeles braziliane në Kanë - Bota Sot
Incident-seksi i modeles braziliane në Kanë

Bota e Yjeve

Incident-seksi i modeles braziliane në Kanë

Më: 24 maj 2019 Në ora: 09:16
Fernanda Liz

Modelja braziliane Fernanda Liz ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës. Jo më shumë për bukurinë dhe veshjen e saj, por për një incident-seksi!

Liz, teksa ka qenë duke pozuar para fotografëve, me rrotullime dhe kënde të ndryshme, papritmas i është ulur dekolteja e fustanit të verdhë, duke lënë të tregojë më shumë nga ç’lishte nxjerrë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...