Kim Kardashian poston foto të rralla nga pamja e dasmës me Kanye West për përvjetorin e 5-të - Bota Sot
Kim Kardashian poston foto të rralla nga pamja e dasmës me Kanye West për përvjetorin e 5-të

Bota e Yjeve

Kim Kardashian poston foto të rralla nga pamja e dasmës me Kanye West për përvjetorin e 5-të

Më: 24 maj 2019 Në ora: 10:56
Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë sot pesë vjetorin e martesës dhe për ta rikujtuar këtë përvjetor, ajo ka ndarë me fansat disa foto nga prapaskenat e dasmës së saj. 

Në disa prej tyre shihet Kanye duke u veshur si dhëndër, i cili ndihmohet nga motra e Kim, Kourtney Kardashian dhe ish-partneri i saj Scott Disick. 

Vëmendjen më të madhe e mori fustani madhështor që Kim Kardashian e veshi kur u bë nuse, ku rrezatonte në trupin e saj. 

Rikujtojmë se fustani është dizajnuar nga stilisti i famshëm Riccardo Tisci. Na duhet ta themi, por edhe pse kanë kaluar 5 vite, ai fustan vijon që të mahnisë çdo person që e rishikon.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat