Bella del topless, mban gjoksin me duar - Bota Sot
Bella del topless, mban gjoksin me duar

Bota e Yjeve

Bella del topless, mban gjoksin me duar

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2019 Në ora: 14:02
Bella Hadid

Është ndër modelet më të mira në botë.

Dhe të enjten, Bella Hadid argëtoi ndjekësit e saj në Instagram me një video ku shfaqet topless, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja është shfaqur tejet seksi, derisa buzëqeshte para kamerës, e mbante gjoksin me duar.

Por, më vonë, modelja e hoqi videon pa ndonjë sqarim./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...