A mund t’a dalloni se kush është mami në këto foto? - Bota Sot
A mund t’a dalloni se kush është mami në këto foto?

Bota e Yjeve

A mund t’a dalloni se kush është mami në këto foto?

Më: 24 maj 2019 Në ora: 22:23
Kasha filloi të kopjoj pozat e vajzës së saj

Anglezja Kasha Grimes, është bërë e famshme në rrjete sociale, për shkak të pamjes së saj si të ishte një vajzë e re.

E kush do të besoj se mosha e saj është 57 vjeç, apo se është nënë e dy vajzave?

Kasha filloi të kopjoj pozat e vajzës së saj, postime të cilat filluan të bëhen virale dhe të suksesshme në ‘YouTube’.

Në këto video ajo diskuton dhe zbulon për sekretet e ‘anti-plakjes’, si dhe jep mësime edukative në lidhje me fotografinë dhe modën.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat