Si ia del Khloe Kardashian ta rris vajzën si një nënë beqare? - Bota Sot
Si ia del Khloe Kardashian ta rris vajzën si një nënë beqare?

Bota e Yjeve

Si ia del Khloe Kardashian ta rris vajzën si një nënë beqare?

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2019 Në ora: 22:25
Khloe Kardashian

Ajo është bërë si një nënë beqare për vajzën e saj True.

Dhe Khloe Kardashian tregoj sjelljet e saj prej nënë, ditën e premten.

Ylli 34 vjeqar ndau një imazh me vajzën e saj 13 muajshe, pasi xhiroj një reklamë për markën e saj të xhinseve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat