Rosie Huntington Whiteley aq e thjeshtë, por merr vëmendje - Bota Sot
Rosie Huntington Whiteley aq e thjeshtë, por merr vëmendje

Bota e Yjeve

Rosie Huntington Whiteley aq e thjeshtë, por merr vëmendje

Nga: Bota sot Më: 25 maj 2019 Në ora: 10:25
Rosie Huntington Whiteley

Ajo është një supermodele e jashtëzakonshme.

Dhe Rosie Huntington Whiteley mori vëmendje edhe kur po shijonte një udhëtim të zakonshëm në Los Anxhelos.

32 vjeqarja tregoj figurën e saj magjepsëse me pantollona të gjata që përputheshin me bluzën e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat