Emily Ratajkowski shfaqet me qenin në emision - Bota Sot
Emily Ratajkowski shfaqet me qenin në emision

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski shfaqet me qenin në emision

Nga: Bota sot Më: 25 maj 2019 Në ora: 10:31
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski nuk e kishte asnjë problem kur u shfaq në ndejën e The Tonight Show me Jimmy Fallon këtë të premte.

Aktorja dhe supermodelja 27 vjeqare mori me vete edhe qenin e saj Colombo gjatë intervistës së saj.

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë ngjyrë rozë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat