Bionde më seksi nuk do shihni, bikini nuk ia mban asetet - Bota Sot
Bionde më seksi nuk do shihni, bikini nuk ia mban asetet

Bota e Yjeve

Bionde më seksi nuk do shihni, bikini nuk ia mban asetet

Nga: Bota sot Më: 25 maj 2019 Në ora: 14:19
Chloe Ferry

Romanca e Chloe Ferry me Sam Gowland i ka lënë fansat të habitur, pasi ata u panë bashkë në pushime në Magaluf, pak ditë pasi u ndanë.

Por, ylli i Geordie Shore i ka treguar atij se çfarë ka humbur, derisa ka pozuar në bikini, të premten, përcjell Bota sot.

Biondja 23 vjeçare është paraqitur më seksi se kurrë, në bikini dypjesësh blu, të cilat mezi ia mbajnë asetet.

Këmbët e gjata, të pasmet gjigante, barku i sheshtë dhe gjoksi shpërthyes që i del nga bikini, e bëjnë atë të duket tejet seksi dhe provokuese./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat