Xhinset mezi ia zënë...të pasmet 'bombastike' - Bota Sot
Xhinset mezi ia zënë...të pasmet 'bombastike'

Bota e Yjeve

Xhinset mezi ia zënë...të pasmet 'bombastike'

Nga: Bota sot Më: 27 maj 2019 Në ora: 09:33
Khloe Kardashian

Ajo ka qenë një instruksion për kunatin e saj Kanye West të dielën.

Dhe Khloe Kardashian edhe njëherë brenda kësaj jave u pa në Calabasas të dielën pasdite.

Atje ylli 34 vjeqar u pa me motrat e saj Kim dhe Kourtney Kardashian.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...