Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kalojnë fundjaven në Los Anxhelos - Bota Sot
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kalojnë fundjaven në Los Anxhelos

Bota e Yjeve

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kalojnë fundjaven në Los Anxhelos

Nga: M.H Më: 2 qershor 2019 Në ora: 18:08
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u panë së bashku këtë fundjavë në një statcion gazi në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Hailey e cila është 22 vjeçare, kishte të veshur një palë pantollona të gjerë të kombinuara me një xhaketë të gjelbërt dhe syzet e zeza i kishte vënë duke i përshtatur stilit të saj.

Justin Biber i cili ishte bashkë me Hailey kishte veshur  pantollona ngjyrë blu të gjerë, një xhup të gjerë ngjyrë zezë ndësa në kokë kishte një kapelë portokalli.

Çifti janë duke kaluar momente të bukura së bashku duke qenë mbështetja e njëri-tjetrit shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...