Selfie seksi nga Olivia Culpo - Bota Sot
Selfie seksi nga Olivia Culpo

Bota e Yjeve

Selfie seksi nga Olivia Culpo

Nga: Bota sot Më: 5 qershor 2019 Në ora: 12:58
Olivia Culpo

Është e qartë se Olivia Culpo është gati për verë.

Supermodelja 27 vjeçarja dhe ish mbretëresha e bukurisë, ka publikuar një selfie seksi nga banjo, të martën, përcjell Bota sot.

Ajo ka treguar hiret trupore në bikini, derisa qëndron para pasqyrës.

Me bikini dypjesëshe të verdha, olivia ka treguar barkun e sheshtë, të pasmet dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...