Mossit, për pak sa nuk i del gjoksi nga një shëtitje në Londër - Bota Sot
Mossit, për pak sa nuk i del gjoksi nga një shëtitje në Londër

Bota e Yjeve

Mossit, për pak sa nuk i del gjoksi nga një shëtitje në Londër

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 06:45
Lottie Moss

Lottie Moss është dukur simpatike ka bërë një dalje me një veshje ngjyrë rozë, derisa qenë e shoqëruar me qenin e llojit Chihuahua të cilin ajo e quan Lulu dhe kushton 1000 funta

Ajo është më shumë e njohur për paraqitjet e saj nëpër sfilata dhe në party, por Lottie Moss ka bërë një paraqitje interesante që ka rënë në sy në Londër të mërkurën.

Modelja (21), ka marrë për një shëtitje qenin e saj të vogël Chihuahua, Lulu, derisa ka ngritur temperaturat pasi që ka treguar më shumë se duhet nga gjoksi i saj.

Image

Lottie kja treguar se vazhdon të jetë njëra prej vazjave më seksi dhe se është e bukur jo vetën në pistë të modës por edhe jashtë saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat