E mahnitshme në të bardha, ekspozon këmbët dhe gjoksin - Bota Sot
E mahnitshme në të bardha, ekspozon këmbët dhe gjoksin

Bota e Yjeve

E mahnitshme në të bardha, ekspozon këmbët dhe gjoksin

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2019 Në ora: 09:16
Kimberley Garner

Ajo çdoherë merr vëmendjen.

Dhe Kimberley Garner u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa mori pjesë në eventin Cash & Rocket Gala, në Muzeun Victoria & Albert në Londër, të mërkurën, përcjell Bota sot.

E veshur në një fustan të bardhë dhe të gjatë, ylli 30 vjeçar dukej e mahnitshme.

Kimberly ekspozoi gjoksin pa sytjena dhe këmbët e gjata seksi përmes së çarës së fustanit.

Ajo ishte piktura e elegancës./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat