21 vjeçarja ekspozon gjoksin - Bota Sot
21 vjeçarja ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

21 vjeçarja ekspozon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2019 Në ora: 09:44
Lottie Moss

Ajo ka kaluar kohë duke filmuar mes Londrës dhe Los Angeles dhe duke marrë pjesë në ndejat e shoubizit.

Dhe Lottie Moss u pa bashkë me Pixie Lott dhe Natalie Imbruglia, ne darkën e Sette and Nolita Social në hotelin Bulgari, në Knightsbridge, të shtunën, përcjell Bota sot.

Modelja 21 vjeçare dukej tejet seksi në një kostum pink, derisa ekspozoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...