Dalin pamjet, Rihanna në pushime me të dashurin në Itali - Bota Sot
Dalin pamjet, Rihanna në pushime me të dashurin në Itali

Bota e Yjeve

Dalin pamjet, Rihanna në pushime me të dashurin në Itali

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 18:05
Rihanna, Hassan Jameel

Rihanna ka nisur pushimet me të dashurin e saj, miliarderin, Hassan Jameel.

Rihanna pas shumë angazhimeve në biznesin e saj, ka vendosur të pushojë për disa ditë.

Këngëtarja në këto pushime po shoqërohet nga i dashuri i saj, Hassan Jameel si dhe familjarët e tij.

Si destinacion, çifti kanë zgjedhur Italinë, ndërsa paparacët kanë sjellë pamje të tyre nga këto pushime.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të bardhë, ndërsa shijoi një shëtitje me barkë, teksa po qëndronte pranë Jameel.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...