E paragjykojnë për të dashurin 57-vjeçar, modelja: E dua, s’është babush me lekë! - Bota Sot
E paragjykojnë për të dashurin 57-vjeçar, modelja: E dua, s’është babush me lekë!

Bota e Yjeve

E paragjykojnë për të dashurin 57-vjeçar, modelja: E dua, s’është babush me lekë!

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 18:29
Sarah Russi me Mason Reese

Një histori dashurie midis një modele Instagrami, 26 vjeçe dhe partnerit të saj 54-vjeçar është bërë hit në internet, teksa çifti paragjykohet për diferencën e moshës.

Tabloided e kanë ngacmuar Sarah Russin në lidhje me marrëdhënien në çift dhe ajo ka mbrojtur lidhjen e saj të dashurisë duke thënë se Mason Reese nuk është një “babush me lek” (sugar daddy) për të.

Ajo thotë se ajo se ra në dashuri me Reese për shkak të personalitetit të tij tërheqës. Pas një bisede në Facebook, Mason dhe Sarah u takuan në Chiller Theater Expo në Neë Jersey dhe tashmë prej atij takimi kanë kaluar 7 muaj që janë bashkë.

Image

Ata besojnë se interesat e tyre të përbashkëta dhe bisedat argëtuese i kanë ndihmuar ata të lidhen aq shpejt.

“Kur takon dikë dhe përfundon duke folur për tre orë pa mundim – pa pushim, pa pushim, pa momente të pakëndshme, është vërtetë diçka e pazakontë dhe mendoj se ajo gjithashtu ndihet kështu”, tha 57-vjeçari.

Image

Ndërkohë modelja Sara ra dakord me të dashurin. “Unë mendoj se marrëdhënia ka përparuar kaq shpejt, sepse ne u bëmë për njëri-tjetrin menjëherë”, rrëfeu ajo.

Image

Por çifti është përballur me komente mizore nga të tjerët. Shumë kalimtarë në rrugë nuk mund të besojnë se një modele e re është në një marrëdhënie me një njeri që është 27 vjet më i madh se ajo, jo shumë i pashëm dhe i shkurtër e trashaluq.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...