Emily Ratajkowski nxjerr në shitje rrobat e saj 'seksi' - Bota Sot
Emily Ratajkowski nxjerr në shitje rrobat e saj 'seksi'

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski nxjerr në shitje rrobat e saj 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2019 Në ora: 21:14
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski lansoi Inamorata në vitin 2017 dhe ka pasur sukses menjëherë. Ajo tani ka të brendshme, veshje trupore dhe rroba banjo për shitje.

27 vjeqarja tregoj figurën e saj të pabesueshme për të shitur dizajnet e saj 'seksi'.

Por shpesh njërëzit bëjnë shaka me bukuroshen, e cila ka shpërndarë disa foto për impresionuar 23 milionë ndjekësit e saj, të cilat e bëjnë atë të qesh të bëhet më e pasur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat