Lindsay Lohan, një 'Marilyn Monroe' nudo - Bota Sot
Lindsay Lohan, një 'Marilyn Monroe' nudo

Bota e Yjeve

Lindsay Lohan, një 'Marilyn Monroe' nudo

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2019 Në ora: 21:38
Lindsay Lohan

Ajo është e famshme për dashurinë e saj për veshjet me stile të cilësisë së mirë.

Dhe Lindsay Lohan përsëri ka qenë në qejf për të kaluarën, kur ajo në Instagram ndau një foto nga Marilyn Monroe të xhiruar në vitin 2011.

Ylli i Parent Trap dukej mahnitëse derisa u shfaq në duar dhe këmbë e zhveshur tërësisht.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...