Naomi Campbell zhvishet për revisten Elle - Bota Sot
Naomi Campbell zhvishet për revisten Elle

Bota e Yjeve

Naomi Campbell zhvishet për revisten Elle

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2019 Në ora: 21:46
Naomi Campbell

Ajo është një nga gratë më të njohura në industrinë e modës.

Dhe Naomi Campbell ka pozuar për revistën Elle për muajin korrik, ku ka bashkëpunuar me Conservation International për të festuar dhe rritur ndërgjegjësimin e grave për ndryshimet klimatike.

Bukuroshja britaneze ka treguar prirjet e saj për modës në një ansambël joshës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...