Gisele Bundchen pozon topless, por tregon pak edhe të pasmet - Bota Sot
Gisele Bundchen pozon topless, por tregon pak edhe të pasmet

Bota e Yjeve

Gisele Bundchen pozon topless, por tregon pak edhe të pasmet

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2019 Në ora: 21:52
Gisele Bundchen

Gisele Bundchen ka mbajtur trupin e saj në formë të pabesueshme që kur është larguar nga pista në vitin 2015.

Dhe bomba braziliane dëshmoj edhe njëherë, kur u shfaq për ballinën Elle me një tatuazh ALL IS LOVE, mbi shpatullën e saj dhe një palë pantollona të shkurta, që treguan pak të pasmet e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...