Festë madhështore në shtëpinë e Ronaldos, binjakët festojnë ditëlindjen pa prezencën e CR7 - Bota Sot
Festë madhështore në shtëpinë e Ronaldos, binjakët festojnë ditëlindjen pa prezencën e CR7

Bota e Yjeve

Festë madhështore në shtëpinë e Ronaldos, binjakët festojnë ditëlindjen pa prezencën e CR7

Më: 7 qershor 2019 Në ora: 16:34
Georgina ka organizuar një festë madhështore për vogëlushët.

Në familjen e Cristiano Ronaldos sot është festë.

Binjakët Eva dhe Mateo festojnë 2 vjetorin e lindjes.

Dhe Georgina ka organizuar një festë madhështore për vogëlushët.

Në festë gjithçka ishte e dyfishte tollumbacat, torta pasi për vogëlushen Eva gjithçka ishte rozë dhe blu për vogëlushin Mateo.

Së bashku me vogëlushët kanë festuar dhe vëllai i tyre Christian Jr dhe motra e tyre Alana Martina.

Por ajo që ra në sy ishte mungesa e babait të tyre Christiano Ronaldo që është i impenjuar me përfaqësuesen e Portugalisë në ndeshjet e Liges së Kombeve. 

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...