Modelja e njohur feston ditëlindjen, merr urim të veçantë nga Rita Ora! - Bota Sot
Modelja e njohur feston ditëlindjen, merr urim të veçantë nga Rita Ora!

Bota e Yjeve

Modelja e njohur feston ditëlindjen, merr urim të veçantë nga Rita Ora!

Më: 7 qershor 2019 Në ora: 19:48
Emily Ratajkowski dhe Rita Ora

Një nga modelet më të suksesshme në botë, Emily Ratajkowski sot feston ditëlindjen e 28-të.

Për këtë ditë të veçantë Emily ka marr urime të shumta, ndërsa një i tillë ka ardhur edhe nga këngëtarja e njohur, Rita Ora.

“Urime ditëlindja, ti femër seksi, e mençme dhe e mrekullueshme” ka shkruar Rita në urimin e saj.

Rita dhe Emily njihen për shoqërinë e tyre prej vitesh dhe një urim nga ana e këngëtares nuk kishte si të mungonte.

Këngëtarja shqiptare, ndryshe ditë më parë ka publikuar projekti e saj më të ri ‘Ritual’ në bashkëpunim me Dj Tiesto dhe Dj Jonas Blue.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat