Rita Ora e 'zjarrtë' në bikine - Bota Sot
Rita Ora e 'zjarrtë' në bikine

Bota e Yjeve

Rita Ora e 'zjarrtë' në bikine

Nga: Bota sot Më: 7 qershor 2019 Në ora: 22:24
Rita Ora

Është përfolur se ajo ka ringjallur romancën e saj me të dashurin Andrew Watt.

Dhe Rita Ora e ka kaluar ditën e premte në bikine të kuqe në një pishinë në ibiza pas përfundimit të turneut të saj Phoenix dhe ka publikuar rezultatet në Instagram.

28 vjeqarja e hitit 'Hot Right Now' ka  treguar trupin e saj mahnitës me një veshje të larjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...