Nxjerr të pasmet e bujshme, por...plotë celulit - Bota Sot
Nxjerr të pasmet e bujshme, por...plotë celulit

Bota e Yjeve

Nxjerr të pasmet e bujshme, por...plotë celulit

Nga: Bota sot Më: 7 qershor 2019 Në ora: 22:42
Ellie Brown

Shoqja e saj Amber Gill aktualisht po e ndjek në hapat e saj në Love Island.

Dhe duket se Ellie Brown është rikthyer në rrezet e diellit për një pushim në Miami Beach me shoqen e saj Abigail Goddard.

Ylli 21 vjeqar kishte veshur bikine të vogla derisa tregonte linjat plotë celulit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...