Kim Kardashian vishet ngushtë, gjoksi i vizatohet në... - Bota Sot
Kim Kardashian vishet ngushtë, gjoksi i vizatohet në...

Bota e Yjeve

Kim Kardashian vishet ngushtë, gjoksi i vizatohet në...

Nga: Bota sot Më: 8 qershor 2019 Në ora: 10:31
Kim Kardashian

Ajo në Twitter ka shpërndarë një produkt të ri të trupit, që do të lansohet më 21 qershor.

Dhe Kim Kardashian doli për drekë në lagjen e Los Angelos me motrën e saj Khloe Kardashian.

Të dyja motrat ishin xhiruar pjesët e tyre në shoun familjar Keeping Up With The Kardashians.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...