Casey Batchelor, me bikine të verdha tregon linjat 'seksi' - Bota Sot
Casey Batchelor, me bikine të verdha tregon linjat 'seksi'

Bota e Yjeve

Casey Batchelor, me bikine të verdha tregon linjat 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 8 qershor 2019 Në ora: 10:41
Casey Batchelor

Ajo ka humbur mjaftë peshë që nga lindja e vajzës së saj Firence një vit më parë.

Dhe Casey Batchelor tregoj figurën e saj me bikine të verdha, derisa pushonte në Itali.

Ylli i famshëm i Big Brother mori vëmendjen me veshje të guximshme, të cilat theksuan barkun dhe gjymtyrët e saj dinjitoze.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...