Adriana Lima feston ditëlindjen, ja ku e kaloi natën - Bota Sot
Adriana Lima feston ditëlindjen, ja ku e kaloi natën

Bota e Yjeve

Adriana Lima feston ditëlindjen, ja ku e kaloi natën

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 12:18
Adriana Lima

Mbrëmjen e djeshme ish ëngjëlli i “Victoria’s secret” ka festuar ditëlindjen. Në postimet e hedhura në instagram nga ana e vetë modeles ajo shfaqet në një lokal duke pirë, kërcyer dhe argëtuar nën shoqërinë e tre mikeshave të saj.

Mbrëmjen e djeshme ish ëngjëlli i “Victoria’s secret” ka festuar ditëlindjen.

Në postimet e hedhura në instagram nga ana e vetë modeles ajo shfaqet në një lokal duke pirë, kërcyer dhe argëtuar nën shoqërinë e tre mikeshave të saj.

Sigurisht ajo që bie më shumë në sy është veshja e Adrianës dhe paraqitja e saj perfekte ndonëse është nënë e dy vajzave, Valentina dhe Sienna.

Rikujtojmë se Adriana Lima ka qenë për shumë kohë një ndër engjëjt kryesor në pasarelat e “Victoria’s Secret”, deri kur më 8 nëntor 2018 me anë të një postimi në instagram ajo dha lajmin e hidhur që do të largohej nga bota e modelingut.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...