Në ditët e fundit të shtatzënisë, Rona Nishliu merr dhuratën e veçantë për bebin! - Bota Sot
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Rona Nishliu merr dhuratën e veçantë për bebin!

Bota e Yjeve

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Rona Nishliu merr dhuratën e veçantë për bebin!

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 13:52
Rona Nishliu

Pak ditë e ndajnë këngëtaren Rona Nishliu, nga takimi i magjishëm me bebushin e saj dhe mikeshat e kanë surprizuar mamin në pritje, me një dhuratë për djalin, apo vajzën që pritet të vijë shumë shpejt.

Këngëtarja nga Kosova ka potsuar në story dhuratën kuptimplotë që i kanë dërguar shoqet duke i falenderuar ato publikisht.

Albumi i bebes është dhurata që Rona sapo mori dhe me siguri ajo mezi po pret që ta mbushi me kujtimet e të voglit që pritet të vijë në jetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...