Heidi Klum magjepëse në të zeza - Bota Sot
Heidi Klum magjepëse në të zeza

Bota e Yjeve

Heidi Klum magjepëse në të zeza

Nga: M.H Më: 8 qershor 2019 Në ora: 18:17
Heidi Klum

Heidi Klum shihet  magjepsëse në rrobat e zeza dhe  elegant,gjerësa kalon kohë familjare me dy djemtë e saj, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo është një nga supermodelet më popullor dhe më e suksesshëm në botë, me një karrierë që përfshin gati 30 vjet.

Por Heidi Klum kuptoi se puna e saj më e rëndësishme ishte të qenuri  mama,kështu u afrua me dy djemtë e saj, pasi shijoi darkë në Brentwood të Kalifornisë të premten.

Ylli, 46 vjeç, shihet duke shkelqyer në pantolla dhe një këmish të zezë elegante, ndërsa ajo u nis për të festuar diplomimin e djalit Johan.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...