Emily Ratajkowski feston ditëlindjen, ja pamjet nga festa - Bota Sot
Emily Ratajkowski feston ditëlindjen, ja pamjet nga festa

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski feston ditëlindjen, ja pamjet nga festa

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 21:12
Emily Ratajkowski me burrin e saj

Emily Ratajkowski ditën e 7 qershorit ka festuar ditëlindjen e saj të 28, ajo ka postuar disa imazhe nga festa me shoqërinë.

28 vjeçarja është nga modelet pë të kërkuara në treg, por përveç modelizmit emri i saj është i njohur edhe në kinematografinë botërore.

Me filmat si ‘We are your friends’ dhe ‘Welcome home’ ajo ka bërë një hap të madh drejt sektorit të aktrimit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...