Miss ‘Bum Bum’ zbulon sekretin e fizikut seksi - Bota Sot
Miss ‘Bum Bum’ zbulon sekretin e fizikut seksi

Bota e Yjeve

Miss ‘Bum Bum’ zbulon sekretin e fizikut seksi

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 13:25
Miss BumBum Suzy Cortez

Miss BumBum Suzy Cortez është e njohur për fizikën e saj të pabesueshme. Këtu ajo zbulon dietën dhe sekretet e palestërve.

Suzy Cortez – e cila ka më shumë se 1.6 milionë ndjekës në Instagram – bëri tituj në mbarë botën kur u kurorëzua Miss BumBum më 2015.

Modelja 28-vjeçare ka vazhduar me palestrën e saj dhe e bën të sigurt që ajo të mbetet në gjendje të mirë.

Image

Ajo tha: "Tani jam shumë e rreptë me ushqim".

"Bëj ushtrime për prapanicën time katër herë në javë dhe një pjesë e madhe e saj është në gjenetikë, mamaja ime dhe gjyshja e tij kishin të pasme të përsosura".

Image


"Dieta ime ka qenë gjithmonë e ashpër që nga adoleshenca ime, tani unë ndonjëherë do të agjëroj".

"Fillova të stërvitja një herë në ditë, një vit stërvitja dy herë në ditë për gjashtë muaj".

Suzy pranon se ajo e kishte të vështirë të stërviste dhe të ushtronte, për shkak të orarit të saj të zënë.

'Unë fle shumë herët dhe zgjohem shumë herët, tani të gjithë e kuptojnë se është zgjedhja ime që të kem një jetë të tillë", shtoi ajo.

Por nuk është vetëm trajnimi në palestër, pasi Suzy pëlqen të marrë pjesë edhe në sport.

Ajo vazhdoi: "Unë jam trajnuar gjithmonë në palestër sepse kam shumë stërvitje që bëhen në aparate.

"Por gjithashtu më pëlqen të praktikoj jashtë dhe të praktikoj edhe disa sporte, duke përfshirë futbollin dhe notin".

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...