Vajza problematike Britney Spears poza të nxehta me të dashurin në pushime - Bota Sot
Vajza problematike Britney Spears poza të nxehta me të dashurin në pushime

Bota e Yjeve

Vajza problematike Britney Spears poza të nxehta me të dashurin në pushime

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 08:53
Britney Spears

Britney Spears ka kaluar një kohë të vështirë, me probleme të mëdha psiqike që kishin të bëjnë me narkotikët.

Por ylli i popit si duket po e lë prapa shqetësimin, duke qenë se ajo u pa teksa po argëtohej në pushime në Miami me të dashurin Sam Asghari.

Këngëtarja kontroverse, 37 vjeçarja Britney dukej në elementin e saj më të mirë teksa pozonte me të dashurin e saj 25 vjeçar.

Në mënyrë të shkëlqyeshme, çifti imitoi skenën e famshme të Titanikut midis Leo dhe Kate, që duket se po pozonin për ndonjë reklamë.

Britney duket se është përmirësuar, dhe ajo me të dashurin e saj po duken mjaft mirë në pushime së bashku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...