Emily Ratajkowski shkëlqeu mbrëmë - Bota Sot
Emily Ratajkowski shkëlqeu mbrëmë

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski shkëlqeu mbrëmë

Nga: Bota sot Më: 10 qershor 2019 Në ora: 09:24
Emily Ratajkowski

Yjet e skenës dhe ekranit kanë ndezur tapetin e kuq në festivalin e 73-të të Tony Aëards në natën e së dielës.

Marisa Tomei, Rachel Brosnahan dhe Emily Ratajkowski morën vëmendjen mbrëmë, në ngjarjen që u mbajtë në New York.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...