Kylie Jenner si një sirenë, tregon linjat 'hot' bashkë me shoqen - Bota Sot
Kylie Jenner si një sirenë, tregon linjat 'hot' bashkë me shoqen

Bota e Yjeve

Kylie Jenner si një sirenë, tregon linjat 'hot' bashkë me shoqen

Nga: Bota sot Më: 10 qershor 2019 Në ora: 09:33
Kylie Jenner dhe Anastasia Karanikolaou

Kylie Jenner e di si t'ia shpreh dashurinë më të afërve të saj.

Një ditë pasi u ballafaqua me një ndejë kostumesh, manjakia e kozmetikës, bashkë me shoqen e saj të ngushtë Anastasia Karanikolaou u shfaqën në një pishinë të vogël.

Dhe Kylie Jenner iu dha një pamje të shkurtër nga kjo kënaqësi në diell edhe 137 milionë ndjekësve të saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...