Demi Rose nxjerr gjoksin 'seksi' - Bota Sot
Demi Rose nxjerr gjoksin 'seksi'

Bota e Yjeve

Demi Rose nxjerr gjoksin 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 10 qershor 2019 Në ora: 09:40
Demi Rose

Ajo është një nga modelet që vazhdimisht tregon figurën e saj senzacionale.

Dhe Demi Rose u sigurua se të gjithë sytë do të jenë mbi të, të dielën kur u nis për darkë në Los Anxhelos dhe një foto e publikoj në Instagram.

Bukuroshja zeshkane dukej fenomenale e veshur me një bluzë derisa priste darkën në një restaurant italian.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...