Rihanna si një princeshë zanash - Bota Sot
Rihanna si një princeshë zanash

Bota e Yjeve

Rihanna si një princeshë zanash

Nga: Bota sot Më: 10 qershor 2019 Në ora: 09:46
RIhanna

Nga një ikonë e modës në një princeshë zanash.

31 vjeqarja u largua nga Neë York të shtunën për të festuar ditëlindjen e Majesty, 5 vjeqare.

Ajo dukej si një princeshë kur arriti me veshje femrash ngjyrë vjollcë, bluzë të bardhë dhe xhinse.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...