Candice Swanpoel , shfaqet topless në ditën e Oqeaneve - Bota Sot
Candice Swanpoel , shfaqet topless në ditën e Oqeaneve

Bota e Yjeve

Candice Swanpoel , shfaqet topless në ditën e Oqeaneve

Nga: Bota sot Më: 10 qershor 2019 Në ora: 09:50
Candice Swanpoel

Ajo është një engjëll, një nënë dhe një biznismene.

Dhe Candice Swanpoel dukej sikur e dërguar nga qielli kur shpërndau disa foto joshëse për të promovuar linjën e saj të rrobave të banjos në ditën botërore të Oqeaneve.

Engjëlli i Victoria Secret u argëtua në diell, derisa promovonte.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...