Sienna Miller elegante në fustan të zi - Bota Sot
Sienna Miller elegante në fustan të zi

Bota e Yjeve

Sienna Miller elegante në fustan të zi

Nga: M.H Më: 10 qershor 2019 Në ora: 15:28
Sienna Miller

Sienna Miller duket  elegante në një fustan të zi teksa arrin në Tony Awards në Nju Jork, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo kurrë nuk gabon në dukjen e saj, gjithmonë arrin të bëjë përshtypje në qilima magjepsës të kuq me ndjenjën e saj yjore të stilit.

Dhe Sienna Miller dukej e mrekullueshme edhe një herë të dielën pasi arriti në çmimet Tony në Radio City Music Hall në Nju Jork.

Ylli amerikan Sniper, 37 vjeç  veshja e saj e sofistikuar paraqiste një bukuri në vete me një material tërheqës dhe i ngushtuar me një rrip që thekson linjat e saj të bukura, shkruan Bota sot, përcjell Bota sot.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...