Selena Gomez më në fund fshiu foto me Justin Bieber - Bota Sot
Selena Gomez më në fund fshiu foto me Justin Bieber

Bota e Yjeve

Selena Gomez më në fund fshiu foto me Justin Bieber

Nga: Bota sot Më: 11 qershor 2019 Në ora: 09:46
Selena Gomez

Ajo më në fund ka fshirë fotot e fundit me ish të dashurin Justin Bieber nga instagrami i saj.

Dhe Selena Gomez u shfaq sërish në skenë të hënën.

26 vjeqarja u largua nga ndeja e filmit të saj të fundit 'The Dead Don't Die'.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...