Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët - Bota Sot
Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët

Bota e Yjeve

Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 06:41
Ines Helene

Ajo është modelja më “in” e momentit dhe që ndiqen nga 1.6 milionë fansa në instagram.

Pika e dobët e Ines Helene është Zlatan Ibrahimoviç dhe prej kohësh është munduar që të joshë sulmuesin suedez.

Si reziston Ibra?!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat