E pakrehur dhe pa grim për të blerë bileta lotarie, Bebe Rexha zbulon se para fitoi - Bota Sot
E pakrehur dhe pa grim për të blerë bileta lotarie, Bebe Rexha zbulon se para fitoi

Bota e Yjeve

E pakrehur dhe pa grim për të blerë bileta lotarie, Bebe Rexha zbulon se para fitoi

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 16:31
Bebe Rexha

Yjet e hollivudit jemi mësuar ti shohim gjithmonë të kuruar, sidomos kur shfaqen në evente të ndryshme apo në rrjete sociale. Por në jetën e përditshme, ata janë njerëz si të gjithë të tjerët.

Këtë e ka vërtetuar Bebe Rexha. Ndonëse numëron shumë hite dhe është ndër artistet më të dëgjuara në botë, ajo ka guxuar të publikojë një fotografi pa grim dhe me flokë të çrregullt.

"I urrej fotografitë që më bëjnë paparacët, por e di cfarë, e publikova këtë sepse është e vërteta. Unë isha duke blerë perime për të bërë supë dhe bileta lotarie. Dhe kështu, fitova 25 dollarë", shkruajti Bebe Rexha në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...