Jason Statham me të fejuarën, publikohen pamje ‘të nxehta’ të çiftit - Bota Sot
Jason Statham me të fejuarën, publikohen pamje ‘të nxehta’ të çiftit

Bota e Yjeve

Jason Statham me të fejuarën, publikohen pamje ‘të nxehta’ të çiftit

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 22:16
Jason Statham, Rosie Huntington-Whitley

Aktori 51 vjeçar Jason Statham dhe e fejuara e tij modelja 32 vjeçare Rosie Huntington-Whitley janë parë bashkë me djalin e tyre Jack duke u relaksuar në një jaht në Carpi. 

Supermodelja britanike dukej tejet bukur me një kostum joshes, teksa partneri i saj, ylli i filmave të ndryshëm u shfaq me një maicë të bardhë.

Jason dhe Rosie filluan të takoheshin në vitin 2010, teksa mirëpritën ardhjen në jetë të djalit Jack në qershor të vitit 2017.

Ata tani duket se po e shijojnë çdo moment me djalin e tyre të vogël. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...