Nëse doni të shkëlqeni këtë verë, Afërdita Dreshaj ju tregon çfarë duhet të vishni - Bota Sot
Nëse doni të shkëlqeni këtë verë, Afërdita Dreshaj ju tregon çfarë duhet të vishni

Bota e Yjeve

Nëse doni të shkëlqeni këtë verë, Afërdita Dreshaj ju tregon çfarë duhet të vishni

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 06:30
Afërdita Dreshaj

Këngëtarja Afërdita Dreshaj njihet si një nga vajzat më simpatike shqiptare.

Ajo vishet bukur, ka stil dhe është mjaft elegante, rezultat ky i stërvitjes së vazhdueshme, por edhe gjenetikës së mirë.

Modelja e njohur është parë shpesh si shembull sidomos nga fanset e saj që mundohen të marrin më të mirat nga stili i bukuroshes.

Image

Afërdita promovon shpesh një stil të thjeshtë dhe të bukur në ‘Instagram-in’ e saj, ku nuk mungojnë fotot provokuese.

Së fundmi, me afrimin e ditëve të nxehta, bukuroshja i është bashkuar trendit të ‘crop top’ ose bluzave të shkutra të cilat vijnë deri në gjatësinë sipër kërthizës. Afërdita na ka treguar disa mënyra kombinimi që ajo vetë ka përdorur, ku përfshihen xhinset, pantallonat e bardha, tutat ose fundi i shkurtër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...