Keanu Reeves nuk prek gratë kur pozon afër tyre - Bota Sot
Keanu Reeves nuk prek gratë kur pozon afër tyre

Bota e Yjeve

Keanu Reeves nuk prek gratë kur pozon afër tyre

Nga: M.H Më: 13 qershor 2019 Në ora: 09:22
Keanu Reeves

Keanu Reeves është zyrtarisht një thesar kombëtar, ai përveq që ka bërë për veti të gjithë për shkak të filmave dhe roleve të tij, tashmë ju mund të shtoni një nderim të ri në listë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Një ciceron tregon që Reevesin është parë me gra të shumta, duke përfshirë Dolly Parton, por nga fotografit shihet që dora e tij  rri pezull ndaj krahëve ose belit të tyre.

Aktori për revistën "People" tha se  nuk kishte idenë se ishte tani i dashuri i internetit.

"Kjo është, uh, kjo është e çuditshme", tha Reeves. "Mirë, pozitiviteti është i madh".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...