Naomi Campbell pozon nudo në shkretëtirë - Bota Sot
Naomi Campbell pozon nudo në shkretëtirë

Bota e Yjeve

Naomi Campbell pozon nudo në shkretëtirë

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2019 Në ora: 21:47
Naomi Campbell

Ajo e pranoj se i duheshin vite që të ndihet rehat me trupin e saj, pavarësisht nga besimi që i ishte dhënë në sferën e modelimit.

Dhe Naomi Campbell u shfaq shumë e 'nxehtë' në një xhirim nudo në shkretëtirë në Kenia dhe fotot i shpërndau të enjten në Instagram.

Supermodelja nuk u turpërua të paraqes edhe fytyrën e saj, duke pozuar nga mbrapa.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...