Këngëtarja shqiptare tregon për klipin që pagoi 6000 euro: Këngë idiote, lek të hedhura kot - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare tregon për klipin që pagoi 6000 euro: Këngë idiote, lek të hedhura kot

Bota e Yjeve

Këngëtarja shqiptare tregon për klipin që pagoi 6000 euro: Këngë idiote, lek të hedhura kot

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 13:53
Blerina Braka

Këngëtarja e njohur, Blerina Braka, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Trokit”, ku ka folur për projektet e saj muzikore.

Gjatë intervistës, moderatori Ermal Peçi e pyeti këngëtaren se cilat janë katër klipet që ajo ka shpenzuar më shumë për realizimin e tyre.

“Një këngë idiote, ‘Se parfe’. Kam shpenzuar 6000 euro. Skandaloze. Lekë të hedhura kot, në plehra. E kam hequr nga Youtube, nuk është. I jep lekët pak nga pak, dhe në fund thua çfarë bërë?”, ka thënë Braka duke i habitur të gjithë me përgjigjen e saj.

Ndërkohë kujtojmë se së fundmi Blerina ka sjellë një duet me këngëtarin Shpat Kasapi, me titull “Dashni pa krahë”, që është pritur mjaft mirë nga publiku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...