Charlie XCX pozon nudo - Bota Sot
Charlie XCX pozon nudo

Bota e Yjeve

Charlie XCX pozon nudo

Nga: Bota sot Më: 14 qershor 2019 Në ora: 19:06
Charlie XCX

Ajo nuk ka frikë nga asgjë kur është fjala për promovimin e muzikës së saj.

Dhe Charlie XCX 26 vjeqarja u shfaq e zhveshur kur promovoj albumin e saj të ri.

Në atë imazh ajo u dok tërësisht e zhveshur, dhe më modestinë e saj kishte mbuluar me një shirit të kuq metalil vetëm pjesët e turpshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...