Kur Selena Gomez vishet në stilin e rehatshëm - Bota Sot
Kur Selena Gomez vishet në stilin e rehatshëm

Bota e Yjeve

Kur Selena Gomez vishet në stilin e rehatshëm

Nga: Bota sot Më: 14 qershor 2019 Në ora: 19:11
Selena Gomez

Nga tapeti i kuq në netët e vona, ajo ka qenë e zënë duke promovuar filmin e saj të ri The Dead Don't Die.

Por Selena Gomez dukej me diqka më të rehatshme në natën e së enjtes.

Aktorja 26 vjeqare që ka kryesuar filmat në Sherman Oaks kishte veshur një xhaketë të lirshme gri dhe pantollona të bardhë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...